Casa Ubatuba One Villa
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Deze 4-slaapkamer Casa Ubatuba One Villa is in de nabijheid van het Mirante do Saco da Ribeira uitkijkpunt en is ideaal voor maximaal 16 gasten. Dit vakantiehuis ligt in de Praia do Lazaro wijk van Ubatuba en biedt een privéparkeerplaats, evenals Wi-Fi.
Deze 3-badkamer villa heeft een eersteklas locatie op 3 km van Praia do Perequê-Mirim en op 10 minuten wandelen van het busstation Lazaro beach. Het Praia das Sete Fontes strand is op 2 km van Casa Ubatuba One Villa te vinden. Deze accommodatie is niet ver van het strand Sununga gesitueerd.
Secos & Gelados bevindt zich binnen 5 minuten te voet vandaan en serveert Zuid-Amerikaanse gerechten.
- Locale bezienswaardigheiden
- Trail of 7 Beaches4509 km
- Pontao da Fortaleza3974 km
- Piscina Natural4496 km
- Praia Brava do Sul4271 km
- Praia Brava da Fortaleza4088 km
- Praia Vermelha do Sul4265 km
- Praia da Costa3754 km
- Luchthavens
- Luchthaven São José dos Campos125 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Casa Ubatuba One Villa?
Gasten van Casa Ubatuba One Villa kunnen hun auto parkeren op gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Waar is Casa Ubatuba One Villa gevestigd?
Casa Ubatuba One Villa ligt naast het Mirante do Saco da Ribeira uitkijkpunt, in de Praia do Lazaro wijk van Ubatuba. - ❓
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van het vakantiehuis?
Gasten van het vakantiehuis kunnen eten in Secos & Gelados restaurant, dat Zuid-Amerikaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keuken in Casa Ubatuba One Villa?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Ubatuba One Villa. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Ubatuba One Villa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Ubatuba One Villa. - ❓
Wat zijn de leukste bezienswaardigheden tijdens een verblijf in Casa Ubatuba One Villa?
Enkele van de beste bezienswaardigheden in Ubatuba zijn het strand Sununga en Praia do Perequê-Mirim, die respectievelijk op 1 en 3 km van Casa Ubatuba One Villa liggen. Daarnaast is het Praia das Sete Fontes strand (2 km) ook een aanrader om te bezoeken.